Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopisy

11. 6. 2015

Úvod. To já dělám, že? No jo, asi jo. Takže, tohle je taková hoodně humorná povídka. Ve formě vzkazů. 

Dalo by se říct, že je to preslash. Drarry. Asi jo.

Emmy

 

Pottere,

netušil jsem, že ses do mě zamiloval. Nebo si mám ten tvůj upřený pohled vykládat jinak? Jistě, jsem prostě příliš dokonalý, abys mohl odolat, ale i tak. Kroť se trochu! Tvůj Lasičák i vševědka si začínají všímat. A to už je co říct.

D. M.

 

Malfoyi,

Ne zcela jistě jsem se do tebe nezamiloval. Ale ty něco plánuješ a já na to hodlám přijít. Ne, nejsi dokonalý. Leda tak dokonalý parchant.

A neříkej tak Ronovi a Hermioně.

Harry

 

Pottere,

Ty ses vážně zcvoknul. Proč máš dojem, že něco plánuju? Prostě si to přiznej Potty, zabouchl ses do mě, a teď nevydržíš ani chvíli, aby ses na mě nepodíval.

D. M.

P. S. I přes tvůj zjevný nesouhlas, můžu a budu nadále říkat Lasičák a vševědka. Však to taky sedí.

 

Malfoyi,

Kolikrát ti mám opakovat, že jsem se do tebe nezamiloval?! Moje hlava je zcela v pořádku, zato o tvojí si myslím, že byla vážně poškozena. Ron ani Hermiona se takovéhle oslovení nezaslouží. Tvoje docela určitě nechutné plány jdou poznat. Nejprve vypadáš deprimovaný, potom zase pořád škodolibě záříš.

Harry

 

Proboha Pottere,

Ty mě sleduješ snad pořád! Nezdá se ti ani trochu divné? Ne, zřejmě ne, protože vy z Nebelvíru jste moc tupí, abyste si uvědomili něco takového. Tvoje pozorovací schopnosti překvapivě ujdou, tvoje schopnosti dedukce zato… jsou příšerné. Naprosto. Pouze jsem řešil úlohy do školy. To snad víš co je, ne?

D. M.

P. S. Ano Lasičák i vševědka si své označení naprosto zasluhují!

Malfoyi,

Neurážej moji kolej. Nejsme horší než vy. A ano vím, co jsou to domácí úlohy. Jsem si naprosto jistý, že takovouhle škodolibost by nepřivodilo vyřešení úlohy. Jsi naprostý idiot, když si myslíš, že neprokouknu takový kecy. Nauč se posílat svoje psaníčka trochu méně okázale, tvoji zmijozelští si začínají všímat. Nejsi tak dobrý, jak si myslíš.

Harry

 

Pottere,

jsi idiot. Ano, tvoje kolej je horší než moje. My alespoň máme trochu zdravého rozumu. Ano, je možné, že za to mohla úloha, neboť zbytek mých spolužáků není ani v polovině. Někteří se nedostali ani do čtvrtiny. A moje psaníčka jsou posílána tak, aby si jich nevšiml Kratiknot. Zmijozelští mi nemají co kecat do soukromých záležitostí.

D. M.

P. S. Snaž se nepsat tak zuřivě, Lasičák i vševědka si za chvíli uvědomí, že takovýmhle stylem by sis poznámky nezapisoval.

 

Malfoyi,

A nemělo by ti to být jedno, jestli si všimnou?

Harry

P. S. My MÁME zdravý rozum. Až na Rona. Ale to jen občas.

 

Pottere,

Není mi to jedno. Tahle hodina je neuvěřitelně nudná a poukazovat na to, jaký jsi omezenec je docela zábava. Nehodlám se nechat rušit těma dvěma.

Draco

P. S. Lasičák nemá zdravý rozum nikdy. Možná vševědka ho má, ale jinak…. No nevím, nevím.

 

Malfoyi,

Co že náhle jen ‘Draco’? Já NEJSEM omezenec. Ani náhodou. Takže dopisování se mnou je zábava? Ale Malfoyi, ty se nezdáš. Já sice kopu za jiný tým, ale že i ty… To jsem netušil. Ron je nerozumný, pouze když je rozrušený. A Hermiona je nejchytřejší na škole. I chytřejší než ty.

Harry

 

Pottere,

To jsem nevěděl, že jsi gay. Že to nerozmázli v Denním věštci? Asi jim pošlu sovu. Stihnu ještě večerní vydání. Ano, stále jsi omezený. Ne vševědka není chytřejší než já. Být chytřejší, nehlásila by se pokaždé kvůli každé prkotině. Shazuje ji to. Ano, dopisování s tebou je zábava. Můžu tě pořád urážet a nádavkem i tvé přátele. Páni. Tolik štěstí, asi se zblázním.

Draco

 

Malfoyi,

Jsem si docela jistý, že už ses zbláznil. Naprosto. Ano, jsem gay. Většina lidí to neví. A ty bys byl moc… dobrý, kdybys to nijak nerozebíral. Což se asi nestane. Že já něco plácnul. Teď budu zas ve středu pozornosti. Jak já to nesnáším!!

Ehm, toho si nevšímej. Nechal jsem se trochu unést. Ano, Hermiona JE chytřejší než ty. Zcela jistě. Nehádej se. Nevyhraješ.

Harry

 

Milý Harry,

Pottere,

Chtěl jsem ti napsat zcela urážlivou zprávu se sdělením, že určitě POŠLU sovu do Denního Věštce. Jenomže, pak moje velkorysé srdce zasáhlo a já se rozhodl jinak. Tvé malé tajemství nikomu neprozradím. Abys mi věřil, sdělím ti své tajemství. V noci se budívám s křikem. Často. Vlastně skoro pořád. Tato informace se možná zdá být neužitečná, ale u nás si zakládáme na síle. Tohle je největší slabost, jakou můžeš projevit. Nevyužij toho.

Draco

P. S. Vševědka stoprocentně není chytřejší než já. Já to jen nedávám tolik na obdiv.

 

 

Draco,

Ok, vím, že ti to asi není příjemné, ale budu ti tak říkat. Možná proto, že vím jaké to je. Nemysli si, že se snažím o… já ani nevím, ale tohle myslím upřímně. Čelil jsem Voldemortovi, před mýma očima zabili mého přítele, a mého kmotra. Vím, jaké mohou být noční můry. Také jsem hledal tišící kouzla, která můžeš umístit okolo své postele, abys nikoho nebudil.

Harry

 

Harry,

Kristovy rány. Protože ty mi říkáš jménem, oplatím ti stejně. Jsem šokován. Žádná urážka, posměšek ani náznak hádky? Wow. To bych do nás neřekl. Došli jsme tak daleko! *dramatický povzdech*

Draco

 

Draco,

Ty jsi takové pako. Nemusím ti snad pořád nadávat ne? Začalo to být únavné. Navíc, kdybychom se k sobě začali chovat přátelsky, šokujeme celou školu, což by mohla být zábava. Dostal jsem nápad. Geniální nápad. Ale musíme ho probrat osobně, tohle by mohl být inkriminující důkaz.

Harry

 

Sakra Harry!

Šokovat celou školu? Včetně učitelského sboru? Takovou příležitost si nesmím nechat ujít. Domluvit osobně? Dnes večer, v devět, Vstupní síň. Domluveno?

Draco

 

Draco,

Myslím, že na tomhle se můžeme dohodnout.

Harry

P. S. Myslím, že bys měl dávat pozor.

 

 

Dávej si pozor sám! Taky nevíš, co se učíme, tak nepruď.

 

 

Máš pravdu, nedával jsem pozor, ale tuhle látku ovládám. Ty vypadáš, že máš problém.

 

 

Já tě nesnáším!

 

 

Ale, ty jeden! Neflirtuj!

 

 

POTTERE!!!

 

 

Copak?

 

„Pane Malfoyi! Nechte pana Pottera!“

„Jenom jsem ho trochu proplesknul!“

„Tak už ho můžete nechat.“

„Jsi v pořádku Harry?“

Jo, jsem dobrej. Nemá tak velkou ránu.“

 

 

Já, že nemám ránu? Jsem tě šetřil.

 

Spíš ses na víc nezmohl.

 

Pottere, neprovokuj!

 

Takže znovu Potter? Ale cukrouši, co mi to děláš!

 

Ty jsi neskutečný.

 

Děkuju. *samolibě se šklebí* Dělám, co můžu.

 

 

 

 

 

Konec

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(pajka, 27. 6. 2015 23:37)

Pobavilo mě to, bylo něco jiného, než jsem dosud četla. Možnáje to tím, že Drarry moc nemusím, ale tohle se mi líbilo :-).

Re: :-)

(Emmy, 29. 6. 2015 6:15)

Zjistila jsem, že co čtu Snarry, tak Drarry taky moc nemusím, ale tohle jsem měla v počítači už delší chvíli a proč si zařizovat stránky, když na ně nic nedám, že? :)

 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10916
Měsíc: 187
Den: 13